השאירו פרטים ונחזור אליכם

  PRODUCTS

  ריצוף לבית

  ריצוף לבית בעיצוב מיוחד מבית פולינוי קרמיקה

  פולינוי מתאימה עבור כל לקוח ועבור כל פרויקט לגופו את הריצוף המתאים. ריצוף במגוון רחב של עיצובים וסגנונות שונים.
  לעשות ריצוף לבית זאת אומנות וצריך לדעת לעשות זאת על בעל המקצוע הנכון, על ידי תהליך מדויק על פי כל הצרכים הנדרשים על מנת שבסופו של דבר התוצאה תהיה הטובה ביותר.

  בפולינוי עובדים בעלי המקצוע המקצועיים ביותר בשוק, החברה שמה לה לדגש ליווי ושירות אדיב לאורך כל התהליך ולא פחות חשוב – גם המחירים אטרקטיביים והוגנים.
  התרשמו מהדוגמאות שהעלנו עבורכם באתר שלנו וצרו אתנו קשר לקבלת מידע נוסף.

  גם אתם יכולים להגשים חלום

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ריצוף לבית

   ישנם סוגים שונים של ריצוף לבית, החל מצבע הריצוף (חום, לבן , אפור וכדומה), מרקם הריצוף (חלק, מחוספס, מט) וכמובן חומר הגלם של הריצוף וכן התקנתו. ניתן לומר כי סוגי הרצפות העמידות ביותר הינם אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן. מרכז הקרמיקה פולינוי הינה חברה המספקת מגוון רחב של סוגי רצפות שונות. במאמר זה נדון על אריחי הגרניט פורצלן ואריחי הקרמיקה וכן נדון על ההבדלים ביניהם.

   ההבדל בין אריחי גרניט פורצלן לאריחי קרמיקה

   כאמור לעיל גם אריחי הגרניט פורצלן וגם אריחי הקרמיקה עשויים מחול אשר עובר עיבוד תעשייתי של לחץ בחום, דחיסה, זיגוג וצבע. אם כך, מה מבדלי ביניהם? ההבדל העיקרי בים אריחי גרניט פורצלן לאריחי קרמיקה הוא סוג החול שבו משתמשים עבור הפקת האריחים.

   פנו אל חברה מקצועית ואיכותית

   מרכז הקרמיקה פולינוי, הינה חברה המספקת מגוון רחב של סוגי רצפות שונות, הכוללות גרניט פורצלן ואחרי קרמיקה, במגוון רחב של צבעים, צורות, טקסטורות וצבעים. החברה שמה דגש נרחב על טיבם ואיכותם של סוגי הרצפות השונות.

   סוגים שונים של ריצוף לבית

   גרניט פורצלן

   אריחי גרניט פורצלן הינם אריחים המיועדים לריצוף העשוי מדחיסת חול בלחץ ובשילוב זיגוג וצבע בתנור . אריחים אלו מגיעים בגדלים שונים, צבעים שונים, טקסטורות שונות, ומרקמים שונים. אריחי הגרניט פורצלן יעודים בעיקר בשל עמידותם הגדולה לשחיקה, בלאי, ורטיבות, ועל כן הינם נפוצים מאוד בבתים רבים בישראל.

   קרמיקה

   אריחי  הקרמיקה משמשים עבור ציפוי קירות המטבח וחדרי השירותים והאמבטיה וכמובן עבור ריצוף חללים שונים. הקרמיקה היא בעצם עשויה מחרס (העשויה מחול) , אשר גם היא (כמו בגרניט פורצלן )עוברת עיבוד תעשייתי של דחיסה ולחץ בחום (120–145 אטמוספירות ) בשילוב של פעולות זיגוג וצבע תנור ייעודי מיוחד. הקרמיקה עמידה מאוד לשחיקה ובלאי וכן עמידה מעוד לחדירת נוזלים.