השאירו פרטים ונחזור אליכם

  PRODUCTS

  גרניט פורצלן

  ריצוף גרניט פורצלן זהו סוג ריצוף נפוץ מאוד ומבוקש מאוד בארץ ובעולם. ריצוף מסוג זה עמיד מאוד לשחיקות ובלאי (הן משריטות והן מחדירת נוזלים כגון מים) בנוסף ריצוף זה בעל מראה יוקרתי ואסתטי מאוד. מרכז הקרמיקה פולינוי הינו מרכז אשר מספק מגוון רחב של אריחי גרניט פורצלן באיכות הגבוהה ביותר, יחד נדון מהם הטרנדים האופנתיים והנחשבים ביותר בעולם עיצוב הפנים בכל הנוגע לריצוף באריחי גרניט פורצלן.

  גם אתם יכולים להגשים חלום

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ריצוף גרניט פורצלן- הטרנדים הנחשבים ביותר בעולם עיצוב הפנים בתחום הריצוף

   ישנם סוגים רבים של ריצוף גרניט פורצלן, בצבעים שונים, גדלים שונים וטקסטורות שונות. הנפוצים ביניהם הם כמובן אריחי הגרניט פורצלן הקלאסיים, דמויי השיש, ודמויי הפרקט. אך אף על פי כי ישנם סוגים רבים של אריחי גרניט פורצלן בצבעים שונים, טקסטורות וגדלים, גם בתחום זה יש חידושים אופנתיים. במאמר זה נדון על החידושים בעולם זה:

   אריחי גרניט פורצלן דמוי טרצו

   סגנון הטרצו (ריצוף בטון המשלב אבנים קטנות בצבעים שונים, אשר  נפוץ מאוד בדירות ישנות כגון דירות שיכונים) חוזר לאופנה ובגדול, וכשאנחנו מתכוונים ל "ובגדול" אנחנו מתכוונים גם לגודל האריחים והמרצפות. כיום ישנם אריחי גרניט פורצלן גדולים אשר מודפסים בסגנון הטרצו. סגנון זה מתאים במיוחד לחללים המעוצבים בסגנון רטרו וינטג".

   אריחי גרניט פורצלן דמוי בטון

   הסגנון התעשייתי בעולם עיצוב הפנים תופס תאוצה רבה, ואנשים רבים מבקשים לעצב חללים בסגנון מודרני תעשייתי, אשר יעניק חלל יוקרתי ייחודי ומרשים. עיצוב בסגנון תעשייתי מודרני משלב אלמנטים רבים של בטון וברזל, במיוחד בגלל זה נוצרו אריחי גרניט פורצלן דמוי בטון להענקת המראה התעשייתי המודרני.

   אריחי גרניט פורצלן בהדפסי עיטורים בסגנון רטרו

   אריחים מסוג זה קטנים יותר מהאריחים הרגילים ובעלי עיטורים שונים וצבעונים, אשר מעניקים מראה וינטג' רטרו.

   פנו אל חברה מקצועית

   בפולינוי קרמיקה, נוכל ביעילות ובמקצועיות לסייע לכם בתהליך בחירת ריצוף גרניט פורצלן.
   החברה תדאג שתקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם ותעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם, בעזרת צוות נציגי המכירות המקצועי העמוד לרשותכם תמיד.
   אצלנו תמצאו מגוון רחב של אריחים מכל הסגנונות, ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.

   ריצוף גרניט פורצלן

   ריצוף גרניט פורצלן זהו סוג ריצוף נפוץ מאוד ומבוקש מאוד בארץ ובעולם. ריצוף מסוג זה עמיד מאוד לשחיקות ובלאי (הן משריטות והן מחדירת נוזלים כגון מים) בנוסף ריצוף זה בעל מראה יוקרתי ואסתטי מאוד. מרכז הקרמיקה פולינוי הינו מרכז אשר מספק מגוון רחב של אריחי גרניט פורצלן באיכות הגבוהה ביותר, יחד נדון במאמר זה מהם הטרנדים האופנתיים והנחשבים ביותר בעולם עיצוב הפנים בכל הנוגע לריצוף באריחי גרניט פורצלן.

   ריצוף גרניט פורצלן דמוי אבן

   ריצוף גרניט פורצלן- הטרנדים הנחשבים ביותר בעולם עיצוב הפנים בתחום הריצוף

   ישנם סוגים רבים של ריצוף גרניט פורצלן, בצבעים שונים, גדלים שונים וטקסטורות שונות. הנפוצים ביניהם הם כמובן אריחי הגרניט פורצלן הקלאסיים, דמויי השיש, ודמויי הפרקט. אך אף על פי כי ישנם סוגים רבים של אריחי גרניט פורצלן בצבעים שונים, טקסטורות וגדלים, גם בתחום זה יש חידושים אופנתיים. במאמר זה נדון על החידושים בעולם זה: 

   אריחי גרניט פורצלן דמוי טרצו- סגנון הטרצו (ריצוף בטון המשלב אבנים קטנות בצבעים שונים, אשר  נפוץ מאוד בדירות ישנות כגון דירות שיכונים) חוזר לאופנה ובגדול, וכשאנחנו מתכוונים ל "ובגדול" אנחנו מתכוונים גם לגודל האריחים והמרצפות. כיום ישנם אריחי גרניט פורצלן גדולים אשר מודפסים בסגנון הטרצו. סגנון זה מתאים במיוחד לחללים המעוצבים בסגנון רטרו וינטג. 

   ריצוף גרניט פורצלן אפור

   אריחי גרניט פורצלן דמוי בטון- הסגנון התעשייתי בעולם עיצוב הפנים תופס תאוצה רבה, ואנשים רבים מבקשים לעצב חללים בסגנון מודרני תעשייתי, אשר יעניק חלל יוקרתי ייחודי ומרשים. עיצוב בסגנון תעשייתי מודרני משלב אלמנטים רבים של בטון וברזל, במיוחד בגלל זה נוצרו אריחי גרניט פורצלן דמוי בטון להענקת המראה התעשייתי המודרני. 

   אריחי גרניט פורצלן בהדפסי עיטורים בסגנון רטרו- אריחים מסוג זה קטנים יותר מהאריחים הרגילים ובעלי עיטורים שונים וצבעונים, אשר מעניקים מראה וינטג' רטרו.

   פנו אל חברה מקצועית בפולינוי קרמיקה, נוכל ביעילות ובמקצועיות לסייע לכם בתהליך בחירת ריצוף גרניט פורצלן.
   החברה תדאג שתקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם ותעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם, בעזרת צוות נציגי המכירות המקצועי העמוד לרשותכם תמיד.
   אצלנו תמצאו מגוון רחב של אריחים מכל הסגנונות, ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.

   גרניט פורצלן דמוי פרקט

   גרניט פורצלן דמוי פרקט הינו השילוב המושלם בין הנראות אסטטית יפה של הפרקט, והעמידות החזקה מפני נוזלים ושחיקה של אריחי הגרניט פורצלן. פולינוי הינה חברה ותיקה, מקצועית ואיכותית אשר מספקת מוצר מסוג זה באיכות ובתקנים של התקן הישראלי. 

   גרניט פורצלן דמוי פרקט- מה זה בעצם? 

   כאמור גרניט פורצלן דמוי פרקט, הינו אריח גרניט רגיל בעל מראה עץ טבעי
   אך השומר על היתרון עמידות מפני שחיקה ובלאי, וכן חדירת נוזלים לעומת פרקט עץ מסוג למינציה או פרקט תלת שכבתי.

   אריחי גרניט פורצלן דמוי פרקט

   מה זה בעצם פרקט עץ?

   פרקט הוא ריצוף העשוי עץ טבעי או מעץ מעובד ומחומרים סינטטיים כגון פולימר.
   מראה העץ משרה אווירה טבעית ושלווה עבור כל חלל וכן אסתטית מאוד. פרקטי העץ קיימים במגוון רחב של צבעים- גווני חום השונים, אפור, לבן, ואף שחור, וכן  בטקסטורות וצורות הרכבה שונות -הרכבת פישבון, הרכבה קלאסית וכדומה. מזה בעצם גרניט פורצלן? אריחים של גרניט פורצלן הם אריחי ריצפה העושים חול, דבקים ואבנים טחונות דק מאוד, אשר עוברים תהליך תעשייתי של דחיסה ושל לחץ וחום, עמידות אריחים אלה הינה גבוהה מאוד.

   גרניט פורצלן דמוי פרקט מחיר

   אריחי גרניט פורצלן דמוי פרקט הינם בעצם, אריחי גרניט פורצלן אשר עוברים פעולות של הדפסה וצבע כאשר התוצאה הסופית היא של אריח הנראה כפרקט עשוי עץ.

   האם אתם מחפשים אריחי גרניט פורצלן דמוי פרקט עם שירות מהיר ואיכותי פנו אלינו.

   פולינוי קרמיקה הינה חברה המספקת אריחי גרניט פורצלן דמוי פרקט באיכות הגבוהה ביותר.

   ריצוף דמוי פרקט למרפסת

   ריצוף דמוי פרקט למרפסת הינו פופולארי ונחשק מאוד בעולם עיצוב הפנים בשנים האחרונות. השאיפה לריצוף במראה טבעי של עץ הינה הגיונית ביותר בכל הנוגע לריצוף חלל חוץ, אך אם זאת ריצוף העשוי עץ –פרקט, אינו עמיד מספיק לחללי חוץ, כמו מרפסת או גינה, אשר חשופים מאוד לנזקי האקלים הכוללים חשיפה מוגברת לשמש ומי הגשמים. על כן נוצר פתרון יעיל המשלב בין הנראות הטבעית והאסתטית של רצפות הפרקט, לבין העמידות הרבה של אריחי גרניט פורצלן לשחיקה ובלאי מנזקי הטבע השונים. מרכז הקרמיקה פולינוי, הינו מרכז המספק אריחים מכל סוג שהוא, וביניהם אריחים לריצוף דמוי פרקט לחללי החוץ.

   ריצוף דמוי פרקט למרפסת מחיר

   ריצוף דמוי פרקט למרפסת- נראות יפה, טבעית, ומרגיעה אין ספק כי עיצוב פנים וגן המשלב כמה שיותר אלמנטים טבעיים כגון עציצים, חומרי גלם של אבן ועץ וכדומה, הינו מבוקש ופופולארי מאוד, וזה בשל הענקת המראה הטבעי ויפה המשרה שלווה ונועם. על כן הביקוש והרצון לריצוף גינה ומרפסת במראה של פרקט מבוקש מאוד, אך כאמור לעיל אינו עמיד מספיק לנזקי האקלים. ריצוף דמוי פרקט למרפסת הינו פתרון מצוין עבור בעיה זו ומאפשר ריצוף מרפסות ושטחים בגינות, במראה טבעי של עץ כאשר חומר הגלם עצמו הינו קרמיקה מסוג גרניט פורצלן.

    

   ריצוף דמוי פרקט למרפסת מחיר למטר

   מה זה בעצם ריצוף דמוי פרקט לחללי החוץ? – ריצוף דמוי פרקט לחללי החוץ הינו ריצוף העשוי מאריחי גרניט פורצלן- אריחים העשויים מחול אשר עובר תהליך עיבוד בלחץ וחום תוך שילוב פעולות זיגוג וצבע בתנור ייעודי. אך להבדיל מאריחי הגרניט פורצלן הרגילים, אריחים אלו באים בצורות, צבעים, ומרקמים אשר מדמים את רצפות הפרקט העשויות מעץ. כך למעשה ניתן לראות אריחים מלבניים ארוכים, המדמים את אורך וצורת פלטת הפרקט, ובטקסטורה וצבע אשר מדמים את פלטות הפרקט. 

   פנו אל חברה איכותית ומנוסה

   מרכז הקרמיקה פולינוי, הינו מרכז ותיק ומנוסה אשר מספק אריחים איכותיים לריצוף דמוי פרקט, המתאים גם לחללי חוץ.

   ריצוף דמוי פרקט מחיר

   אם אתם מעוניינים לרצף את ביתכם, או חדרים מסוימים ממנו בריצוף דמוי פרקט, עליכם לקחת בחשבון כי עבור ריצוף דמוי פרקט מחירים שונים ומשתנים. פולינוי קרמיקה, הינה חברה ותיקה ואיכותית ביותר אשר מספקת שלל ריצופים ואריחים בסוגים שונים ומגוונים ובשלל סגנונות. יחד נדון במאמר זה על ריצוף דמוי פרקט בהרחבה. 

   ריצוף דמוי פרקט מחיר משתנה בהתאם לסוג המרצפות וחלל הבית  

   ריצוף חללים עם ריצוף דמוי פרקט נפוץ מאוד. ישנם כמה פרמטרים שישפיעו על מחיר ריצוף דמוי פרקט: 

   1. מה סוג החומר ממנו מיוצר הריצוף דמוי הפרקט- אריח דמוי פרקט מסוג קרמיקה יהיה זול יותר מאריח מסוג גרניט פורצלן.
   2. גודל האריחים וייחודם – ככל שהאריח ייחודי בעיצוב שלו ובגודלו, כך בהתאמה מחיר האריח יעלה
   3. מקור האריח – ישנם מספר ארצות ייצור של ריצוף דמוי פרקט החל מספרד, טורקיה, אטליה וסין. לרוב אריחים מתוצרת סינית יהיו יותר זולים מאריחים מתוצרת איטלקית,

   כמו כן זה מאוד תלוי בסוג המפעל של אותם אריחים, ישנם מפעלים יותר יוקרתיים וישנם פחות.

   ריצוף דמוי פרקט מחירים

   ריצוף באריחי גרניט פורצלן דמוי פרקט גם באזורים רטובים כגון מרפסות, חדרי אמבטיה ועוד
   כל זה מתאפשר בזכות טכנולוגיות הדפוס הדיגיטלי המתקדמות אשר מעמידות לרשותנו מגוון רחב של אריחים ברמות חספוס שונות ובגדלים שונים, ומראה זהה לחלוטין למראה של פרקט עץ טבעי.
   כיום נפוץ במיוחד לרצף את חלל חדר האמבטיה בריצוף דמוי פרקט ואף לעלות ולרצף חלק מקירות החדר אמבטיה מאותו סוג המרוצף ברצפה.
   אזור נחשק נוסף המיושם בדמוי פרקט הוא אזור המרפסות שהפך מאוד פופולרי בשנים האחרונות.
   ריצוף מסוג גרניט פורצלן דמוי פרקט עונה על כל הדרישות, קל ליישום, עמיד מאוד, מגיע בגימור נגד החלקה ובטווח מחירים נוח לכל כיס.

   ריצוף דמוי פרקט מחיר למטר

   ריצוף בית באמצעות אריחי גרניט פורצלן דמוי פרקט, איכות מובטחת-  הדרך האיכותית ביותר לרצף את ביתכם בריצוף דמוי פרקט היא באמצעות אריחי גרניט פורצלן דמוי פרקט. מדובר באריחי גרניט עם הדפס פרקט מעל, לא נדרשת כאן תחזוקה מיוחדת, ניתן לשטוף את הריצוף באקונומיקה וכל חומר ניקוי מתאים לאריחים רגילים.

   פנו אל חברה מקצועית ומנוסה  

   בפולינוי קרמיקה, נוכל ביעילות ובמקצועיות לסייע לכם בתהליך בחירת ריצוף דמוי פרקט.
   החברה תדאג שתקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם ותעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם, בעזרת צוות נציגי המכירות המקצועי העמוד לרשותכם תמיד.
   אצלנו תמצאו מגוון רחב של אריחים מכל הסגנונות, ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.