השאירו פרטים ונחזור אליכם

  PRODUCTS

  ריצוף חדר אמבטיה

  מגוון חדרי אמבטיה מעוצבים

  ריצוף חדר אמבטיה הוא אלמנט מרכזי וחשוב מאין כמותו בכל הנוגע לעיצוב חדר האמבטיה. כיוון שבחדר האמבטיה מלבד ארונות הכיור, אין ריהוט, הריצוף בחלל מכתיב בעיקרו את סגנון העיצוב, האווירה שתורגש כאשר נכנס לחדר האמבטיה וכמובן את נראות החלל.  מרכז הקרמיקה פולינוי, הינו מרכז המספק אריחים איכותיים במגוון רחב של סגנונות, סוגים, וגדלים, הם לקירות המקלחת והן לרצפות הבית והמקלחת. יחד נדון לעומק על האווירה והתחושה אשר מושפעת באמצעות ריצוץ חלל המקלחת.

  גם אתם יכולים להגשים חלום

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ריצוף חדר אמבטיה משפיע על כל החלל מבחינת סגנון ואווירה

   עבור רבים חדר האמבטיה אינו סתם חדר, בחדר זה הם מתקלחים במים חמים ומתנקים מכל היום שעברו, הרפיון הקיים במקלחת וכן העובדה כי הינם ערומים, הופכת את חדר המקלחת למקום מפלט והתחדשות עבור הנפש. על כן עיצוב חלל האמבטיה וכן ריצוף חדר האמבטיה מקבלים משמעות רבה בכל הנוגע לאווירה ולתחושה אשר מועבר לנכנסים לחלל. כאן נדון על סגנונות הריצוף בחדר המקלחת ואווירה המועברת באמצעות סגנונות ריצוף אלו:

   ריצוף מקלחת באמצעות אריחים דמויי פרקט

   אריחים דמויי פרקט מעניקים תחושה מרגיעה ושלווה בשל הריצוף המדמה אלמנטים טבעיים של עץ.

   ריצוף מקלחת באמצעות אריחים רחבים דמויי שיש

   ראשית יש לציין כי ריצוף באמצעות אריחים רחבים ודמויי שיש מגדילים את החלל ויוצרים תחושת מרווח וניקיון. כאשר נכנסים לחדרי מקלחת המעוצבים באמצעות ריצוף מסוג זה מוענקת תחושת ניקיון, שקט ויוקרה.

   מקלחת באמצעות אריחים מדוקקים

   אריחים מדוקקים אינם אריחים המאופיינים בעובי דק במיוחד של 3-6 מ"מ בלבד המאפשר ליישם את החיפוי או הריצוף ביתר קלות, חיפוי עם אריחים מדוקקים מעניק מראה אלגנטי ויוקרתי

   אם אתם מעוניינים לחדש או לעצב את חלל חדר המקלחת שלכם פנו אל חברה מקצועית

   מרכז הקרמיקה פולינוי, הינו מרכז אשר מספק מגוון רחב של אריחים מסוגים שונים, סגנונות, וגדלים. יחד נמצא בעבורכם את המרצפות המושלמות לחדר המקלחת שלכם.

   ריצוף חדר אמבטיה

   ריצוף חדר אמבטיה הוא אלמנט מרכזי וחשוב מאין כמותו בכל הנוגע לעיצוב חדר האמבטיה. כיוון שבחדר האמבטיה מלבד ארונות הכיור, אין ריהוט, הריצוף בחלל מכתיב בעיקרו את סגנון העיצוב, האווירה שתורגש כאשר נכנס לחדר האמבטיה וכמובן את נראות החלל.  מרכז הקרמיקה פולינוי, הינו מרכז המספק אריחים איכותיים במגוון רחב של סגנונות, סוגים, וגדלים, הן לקירות המקלחת והן לרצפות הבית והמקלחת. יחד נדון לעומק על האווירה והתחושה אשר מושפעת באמצעות ריצוף חלל המקלחת.

   סוגי ריצוף חדר אמבטיה

   ריצוף חדר אמבטיה משפיע על כל החלל מבחינת סגנון ואווירה  עבור רבים חדר האמבטיה אינו סתם חדר, בחדר זה הם מתקלחים במים חמים ומתנקים מכל היום שעברו, הרפיון הקיים במקלחת וכן העובדה כי הינם ערומים, הופכת את חדר המקלחת למקום מפלט והתחדשות עבור הנפש. על כן עיצוב חלל האמבטיה וכן ריצוף חדר האמבטיה מקבלים משמעות רבה בכל הנוגע לאווירה ולתחושה אשר עוברת לנכנסים לחלל. כאן נדון על סגנונות הריצוף בחדר המקלחת ואווירה המועברת באמצעות סגנונות ריצוף אלו:

   ריצוף חדר אמבטיה מחיר

   ריצוף חדר מקלחת באמצעות אריחים דמויי פרקט- אריחים דמויי פרקט מעניקים תחושה מרגיעה ושלווה בשל הריצוף המדמה אלמנטים טבעיים של עץ.

   ריצוף מקלחת באמצעות אריחים רחבים דמויי שיש- ראשית יש לציין כי ריצוף באמצעות אריחים רחבים ודמויי שיש מגדילים את החלל ויוצרים תחושת מרווח וניקיון. כאשר נכנסים לחדרי מקלחת המעוצבים באמצעות ריצוף מסוג זה, מוענקת תחושת ניקיון, שקט ויוקרה.

   ריצוף חדר אמבטיה קטן

   מקלחת באמצעות אריחים מדוקקים- אריחים מדוקקים אינם אריחים המאופיינים בעובי דק במיוחד של 3-6 מ"מ בלבד המאפשר ליישם את החיפוי או הריצוף ביתר קלות, חיפוי עם אריחים מדוקקים מעניק מראה אלגנטי ויוקרתי. 

   אם אתם מעוניינים לחדש או לעצב את חלל חדר המקלחת שלכם פנו אל חברה מקצועית

   מרכז הקרמיקה פולינוי, הינו מרכז אשר מספק מגוון רחב של אריחים מסוגים שונים, סגנונות, וגדלים. יחד נמצא בעבורכם את המרצפות המושלמות לחדר המקלחת שלכם.