השאירו פרטים ונחזור אליכם

  PRODUCTS

  חיפוי קרמיקה לאמבטיה

  חיפוי קירות לאמבטיה הוא דבר הכרחי על מנת לשמור על הקירות בתנאים של לחות גבוהה, אדי מקלחת חמים, וכן על מנת למנוע היווצרות של עובש על קירות מסויידים. את החיפוי ניתן לבצע במגוון רחב של עיצובים, תצורות וחומרי גלם, אם כי החיפוי הפופולארי והשכיח ביותר הוא חיפוי קרמיקה לאמבטיה, אותו ניתן להזמין במגוון רחב של עיצוב, מידות ומרקמים. יחד עם זאת, ניתן לבצע חיפוי קרמיקה לאמבטיה גם באמצעות לוחות זכוכית, ואפילו חיפוי עץ לחדר האמבטיה, אם כי חיפוי מסוג זה דורש עבודת תחזוקה רבה על מנת להגן על העץ בתנאי חדר האמבטיה.

  ראה עוד: קרמיקה | קרמיקה למקלחת

  גם אתם יכולים להגשים חלום

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   חיפוי קרמיקה לאמבט

   פריט העיצוב החשוב ביותר בחדר האמבטיה

   חיפוי קרמיקה לאמבטיה הוא חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של חדר האמבטיה, ולמעשה מדובר בפריט העיצוב החשוב ביותר בחדר זה, שכן זה הוא הפריט בעל שטח הפנים הגדול ביותר מכל המשטחים בחדר האמבטיה, ולכן השפעתו על האווירה הכוללת, על תחושת הניקיון, על סגנון העיצוב וכדומה, היא המשמעותית ביותר, ואף משמעותית יותר מזו של הרצפה.

   התייחסות לשורה של פרמטרים עיצוביים ופונקציונליים

   חיפוי מוצלח של הקרמיקה בחדר האמבטיה צריך להביא לידי ביטוי שורה של פרמטרים חשובים כמו תחושת הניקיון והטוהר של חדר האמבטיה, החיבור לפריטים והאביזרים האחרים המותקנים בחדר האמבטיה, עמידות החיפוי בתנאי חדר האמבטיה, ההתאמה לרמת התאורה הטבעית והמלאכותית בחדר האמבטיה וכדומה. איש מקצוע יוכל לסייע לכם לקבל החלטות חכמות סביב כל הפרמטרים הללו.

   לא מתפשרים על קרמיקה למקלחת ושירותים

   קרמיקה למקלחת ולשירותים חייבת להיות איכותית, על האריחים להיות איכותיים ועמידים מפני חדירת נוזלים אשר עלולים לגרום לרטיבות בקיר, הצטברות עובש וחיידקים המזיקים לבריאתנו. רכישה של אריחי קרמיקה לא איכותיים עלולה לגרום לבזבוז כסף ותסכול. על כן יש לתת את הדעת עבור שני פרמטריים מרכזיים טרם רכישת אריחי הקרמיקה, הראשון הוא כי יש לוודא שאריחי הקרמיקה נרכשים ממקום מוכר ומקצועי אשר מספק סחורה איכותית ועמידה. הפרמטר השני שיש לתת עליו את הדעת טרם רכישת אריחי הקרמיקה הוא כי האריחים מותאמים לגודל חלל חדר המקלחת והשירותים, ולא תהיה בעיה להתקינם. בכל אופן אם ישנה חששה בלבכם כי האריחים אינם מתאימים בגודלם לקירות חדר המקלחת והשירותים, מומלץ להתייעץ עם מעצב הפנים או האדריכל ששכרתם, ובמידה ואינכם עובדים עם אדריכל או מעצב פנים, מומלץ למדוד את קירות חלל חדר השירותים והמקלחת, ולהתייעץ עם צוות מוכרי החנות אשר מספקת לכם את אריחי הקרמיקה.

   קרמיקה למקלחת ושירותים

   קרמיקה למקלחת ולשירותים מונעת חדירת נוזלים לקירות חדר המקלחת והשירותים, ומונעת הצטברות חיידקים ועובש בקירות, ועל כן נחשבת להכרחית בכל חדר אמבטיה ומקלחת. חברת פולינוי קרמיקה, הינה חברה ותיקה ובעלת מוניטין וניסיון בכל הקשור לסוגי אריחי קרמיקה עבור חיפוי חדרי מקלחות ושירותים, חיפוי קירות מטבח, אריחי עבור ריצוף חללי חוץ ופנים.

   חברת מרכז הקרמיקה פולינוי מספקת אריחים למקלחות ולשירותים

   כאמור לעיל הבחירה של אריחי הקרמיקה עבור חיפוי קירות המקלחת והבית, חייבת להיות של אריחים איכותיים ועמידים אשר מסופקים על ידי חברה וותיקה ומוכרת, וזאת על מנת לשמור על חדר השירותים והאמבטיה מפני רטיבות ועובש ונזקים עתידיים. חברת פולינוי קרמיקה, הינה חברה וותיקה ומקצועית אשר תספק לכם את האריחים האיכותיים ביותר תוך ליווי אישי צמוד ומענה מקצועי מלא תמיד.

   אריחים לאמבטיה

   מחפשים אריחים לאמבטיה? בפולינוי קרמיקה תמצאו שלל אריחים לחדר האמבטיה והמקלחת,
   עבור חיפוי קירות במטבח וכן עבור ריצוף חלל הבית. במאמר זה נדון על מגוון הטרנדים והסגנונות העכשוויים בכל הנוגע לעיצוב חדרי מקלחות, וכן חיפוי קירות חדרי המקלחת באריחים.

   אריחים לאמבטיה קטלוג

   אריחים לאמבטיה- סגנונות עיצוב וטרנדים עכשוויים עיצוב חדרי אמבטיה ומקלחות כוללים מגוון רחב של סגנונות עיצוב, החל מסגנון כפרי המשלב ארונות אמבטיה מעץ או מראה המדמה עץ, בשילוב גוונים חמים המקנים אווירה חמימה.
   עד סגנון העיצוב המודרני והתעשייתי המשלבים אלמנטים מתכתיים, בקווים נקיים תוך שילוב אריחים בגוונים אפורים לבנים ושחורים.
   השחור החדש -חדרי אמבטיה המתאפיינים במראה המודרני, הכולל אריחים שחורים או אפורים כהים.
   חדרי אמבטיה אלו משדרים יוקרה, חדשנות ומודרניות, ומתאימים בעיקר לבתים המעוצבים בסגנון המודרני. לרוב התאורה בחדרי אמבטיה אלו תהיה לבנה, ומוגברת יותר או מבחינת גופי התאורה, או מבחינת גודל החלון. וזאת כמובן על מנת להאיר את החלל אשר נעשה חשוך יותר עקב השימוש בגוונים השחורים.

   אריחים לאמבטיה מחיר

   יוקרה במראה שיש-  אריחי אמבטיה בסגנון דמוי שיש או אבן (אריחי גרניט פורצלן דמוי שיש) במראה טבעי נעשו פופולאריים מאוד בשנים האחרונות. ניתן לשלב לעיצוב חדר אמבטיה מסוג זה אמבטיות פרי סטנדינג אשר מתאימות במיוחד למראה זה וכך תיווצר נראות אלגנטית, יוקרתית, מודרנית ונקייה.  

   עיצוב חדר האמבטיה בסגנון וינטג'-  סגנון העיצוב הרטרו והוינטג' תופסים תאוצה רבה בשנים האחרונות. סגנון זה מתאפיין בעיצוב המזכיר אלמנטים עיצוביים ישנים משנות ה90, שנות ה80 וכן משנות ה70. כך למשל אריחי הטרצו (אריחים עשויים בטון ובתוכן שלל אבני חצץ צבעוניות, אשר קיימים בדירות שיכון ישנות) חוזרים לאופנה, יחד עם אריחים הכוללים עיטורים צבעונים בסגנון רטרו. 

    

   אל תתפשרו על אריחי אמבטיה  לא איכותיים 

   מרכז הקרמיקה פולינוי, הינו מרכז ותיק ומנוסה אשר יספק בעבורכם את אריחי האמבטיה האיכותיים ביותר, תוך ליווי אישי ומקצועי.

   אריחים למטבח כפרי

   עיצוב פנים בסגנון כפרי הינו עיצוב נחשק ופופולארי מאוד בעיקר בבתים פרטים עם גינות וחצרות. עיצוב מסוג זה משרה אווירה טבעית, פסטורלית, כפרית, ושלווה. אך כמו כל סגנון בעיצוב הפנים, לרצפות ולאריחי קירות המטבח יש משמעות רבה על הסגנון העיצובי של חלל הבית. מרכז הקרמיקה פולינוי, הינה חברת שיווק ומכירת אריחים מכל הסוגים והסגנונות, ויחד נדון במאמר זה על סגנון העיצוב הכפרי וכיצד יש לבחור אריחים למטבח כפרי בהתאם לסגנון עיצוב זה.

   אריח למטבח כפרי 

   ארחים למטבח כפרי משמעותיים מאוד להכתבת הסגנון העיצוב של חלל הבית והמטבח. הסגנון הכפרי מתאפיין רבות באלמנטים טבעיים וחומרי גלם הכוללים אבן, עץ, ומתכת. ישנם אריחים המתאימים במיוחד לסגנון עיצוב זה:

   אריחים בצורת לבנים בקירות המטבח- מעל השיש וארונות המטבח מומלץ להרכיב על הקירות אריחים המזכירים ונראים בצורתם או בצבעם אבנים, וזאת על מנת להדגיש את חומרי הגלם הטבעיים אשר מתאימים במיוחד לסגנון העיצוב הכפרי. בנוסף מומלץ לבחור עבור אריחי קירות המטבח באריחים בצבעים כפריים ושלווים (גווני בז', חום בהיר, ולבן).

   אריחי קרמיקה למטבח כפרי

   אריחי ריצפה מודולריים בגדלים שונים- בסגנון הכפרי ניתן להשתמש באריחים מודולריים אריחי אלה מגעים בגדלים שונים המחוברים יחידו בסדר שחוזר על עצמו. על מנת להעניק מראה מפוזר וטבעי. 

   אריחי גרניט פורצלן דמוי פרקט- כאמור לעיל עיצוב הפנים בסגנון הכפרי הינו עיצוב המדגיש אלמנטים טבעיים (כגון עץ, ואבן), על כן ריצוף בפרקט טבעי העשוי מעץ משתלב היטב עם עיצוב זה, אך תחזוקתו קשה יותר מאריחים רגילים. לכן השימוש באריחי גרניט פורצלן דמוי פרקט הינה בחירה מצוינת עבור עיצוב חלל בסגנון כפרי, תוך הסתכלות להביט התחזוקתי.

   פנו אל חברת שיווק ומכירת אריחים איכותית ומנוסה

   כאשר אנו זקוקים לאריחים עבור רצפות וקירות המטבח מקום רכישתם הינו חשוב מאין כמותו, שמא בחירת אריחים איכותיים, תספק תוצאה איכותית. פולינוי קרמיקה מייבאת ומשווקת ריצוף ישירות לצרכן העובר תקן במכון התקנים בלבד. החברה שמה לעצמה דגש על מקצועיות, איכות ואמינות מול הלקוח וכך זכתה החברה למוניטין של עשרות שנים.

   אריחי קרמיקה למטבח

   עיצוב המבטח הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב חלל הבית ועיצוב הפנים. למטבח יש מקום מרכזי ביותר בבתים ישראלים ולרוב המטבחים וחדרי הסלון, הינם הלב של כל בית. אם כך לבחירת אריחי הקרמיקה למטבח יש משמעות רבה מאוד בכל הנוגע לעיצוב הפנים של המטבח שלכם וכן בביתכם. מרכז הקרמיקה פולינוי הינו מרכז ותיק ואיכותי המספק מגוון רחב של אריחי קרמיקה מכל הסגנונות והסוגים. יחד נדון מהם הטרנדים החדשים בעולם עיצוב המטבחים.

   סוגי אריחי קרמיקה למטבח

   אריחי קרמיקה לבית- הטרנדים החדשים בעולם עיצוב המטבחים 

   חיפוי לקיר למטבחים שחורים ואפורים- טרנד עכשווי מאוד הינו טרנד המטבחים השחורים והאפורים. מטבחים אלו בסגנון מודרני משדרים יוקרה רבה וחדשנות. וכמובן שבעזרת חיפוי אריחים מתאימים בקירות נקבל מראה מוגמר ומושלם, חיפויי הקירות יהיו לרוב בצבעי משטח השיש או הפורצלן של המטבח, ולעיתים בסגנון אריחים דמויי עץ או אריחים לבנים למטבח. אריחים למטבח כפרי מודרני-  מטבח כפרי מודרני זהו מטבח אשר משלב את שני סגנונות העיצוב, המודרני והכפרי. למה הכוונה? מטבח זה מצד אחד יהיה בעל אלמנטים טבעיים של חומרי גלם המזכירים ומדמים עץ (ארונות מטבח מחיפוי של טקסטורת עץ) לצד אלמנטים מודרניים, למשל שימוש בקווים נקיים וגאומטריים, טכנולוגיה חדשנית במטבח, ועיצוב נקי ומינימליסטי. אריחי הקרמיקה המתאימים למבטחים מסוג זה הם אריחים אפורים, ואריחים דמויי עץ. 

   קרמיקה למטבח

   אריחים למטבח כפרי מודרני-  מטבח כפרי מודרני זהו מטבח אשר משלב את שני סגנונות העיצוב, המודרני והכפרי. למה הכוונה? מטבח זה מצד אחד יהיה בעל אלמנטים טבעיים של חומרי גלם המזכירים ומדמים עץ (ארונות מטבח מחיפוי של טקסטורת עץ) לצד אלמנטים מודרניים, למשל שימוש בקווים נקיים וגאומטריים, טכנולוגיה חדשנית במטבח, ועיצוב נקי ומינימליסטי. אריחי הקרמיקה המתאימים למבטחים מסוג זה הם אריחים אפורים, ואריחים דמויי עץ.  

   מטבח בסגנון תעשייתי- מטבח בסגנון תעשייתי הינו מטבח בעל עיצוב מתוחכם ומלוטש. אשר יגיע בגימור ברזל מתכתי, ובגווני אפור או שחור, וכן שילובי בטון. בכל אופן במטבחים מסוג זה הצבע העיקרי יהיה אפור, ועל כן אריחי המטבח יהיו בצבע אפור, או אריחים דמויי בטון.

   אריחי קרמיקה קונים אצל מקצועניים

   אריחי קרמיקה קונים אצל חברה אשר מספקת אריחים איכותיים ביותר, וצוות יועצים מקצועי
   אשר יודע לכוון אתכם לבחירה הנכונה והמקצועית ביותר, אנו בטוחים כי אצלנו תמצאו את מבוקשכם.