השאירו פרטים ונחזור אליכם

  עבודות חיפוי קירות חוץ באמצעות קרמיקה איכותית

  חיפוי קיר הפך בשנים האחרונות לעבודה הכרחית בכל מבנה, שהרי ההיצע הרב שיש כיום בשוק מבחינת סוגי חומרים מאפשר לבעלי בתים לחפות את החלק החיצוני של המבנה בחיפויים יוקרתיים המקנים שיק למבנה. אחד החיפויים הפופולריים והנפוצים כיום בשוק הוא – חיפוי קרמיקה המעניקה למבנה חיפוי איכותי ואיטום מושלם. הבחירה בחיפוי קרמיקה היא הטובה ביותר בשל מספר סיבות – האיכות של הקרמיקה, ההיצע הרבה של האריחים בשוק, הגוונים המרשימים, האטימות, החוזק של אריחי קרמיקה ועוד מגוון יתרונות נוספים שהפכו את הקרמיקה לחיפוי המומלץ ביותר.

  אילו בניינים ניתן לחפות על ידי קרמיקה?

  התשובה היא כמובן כל סוג של בניין או מבנה, שהרי הקרמיקה מאפרת הגנה מלאה על המבנה מפני חדירת מים ולחות. מכיוון שחיפוי הקרמיקה הוא כל כך איכותי ושיקי, נוהגים להשתמש בו בדרך כלל בבתים פרטיים המעוצבים בטוב טעם, אך מרבים להשתמש בו כחיפוי בנייני מגורים, משרדים, מבנים ציבוריים, מוסדות, מבנים פרטיים ועוד מגוון רב של מקומות נוספים. את הקרמיקה ניתן למצוא במגוון רב של איכותיות, החל מקרמיקה פשוטה ועד קרמיקה העשויה גרנית פורצלן איכותית ויוקרתית, לכן כדאי להכיר מראש את סוגי הקרמיקה השונים וכמובן לבחור באיכותית ביותר.

  סוגי קרמיקה לחיפוי קירות חוץ

  • אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן – קרמיקה היא חיפוי פופולרי בשל העלויות הזולות של החומר ביחס לחיפויים אחרים. חברתה הטובה גרניט פורצלן היא יותר שיקית ויוקרתית, לכן העלות שלה מעט יותר גבוהה, אך המראה שלה הרבה יותר מרשים. אריחי קרמיקה הם בעלי כושר ספיגה הנמוך מ -3%, מה שמאפשר לכם ליהנות מאיטום מושלם ללא חדירות מים ולחות. לעומת זאת, גרניט פורצלן חברתה הטובה ל הקרמיקה היא בעלת כושר ספיגה נמוך יותר העומד על 0.5% שהיא טובה יותר.
  • אריחי פסיפס – אריחים אלה מגיעים מחוספסים, מזוגגים או לא מזוגגים ועשויים מקרמיקה או מזכוכית. כושר הספיגה באריכים אלו היא נמוכה, מה שמאפשר ליהנות מהם לאורך שנים רבות. אריחי פסיפס נהפכו לפופולריים בשנים האחרונות בעיקר בבתים פרטיים ובמבנים יוקרתיים, כיוון שהם עשויים מחתיכות קטנות של זכוכית או קרמיקה המשדרים שיק ויוקרה לכל מבנה.
  • אבן טבעית – היא אופציה נהדרת לחיפוי קיר חיצוני, אך חשוב לשים לב כי מדובר באבן טבעית בעלת כושר ספיגה נמוך ביותר, על מנת שהחיפוי יחזיק למשך שנים רבות. כמו כן, חשוב לשים דגש על גוון האבן, על מנת לקבל מראה יוקרתי התואם בקפידה למראה החיצוני של המבנה.

  בכל מקרה של רכישת חיפוי קירות חוץ באמצעות קרמיקה איכותית, חשוב לוודא כי הדבק המקשר בין החיפוי למבנה הוא איכותי המתאים בקפידה לסוג האריחים. כמו כן, חשוב להיעזר בבעלי מקצוע מיומנים שיבצעו את העבודה בצורה מדויקת ובמיומנות רבה, על מנת לקבל תוצאה מושלמת.

  גם אתם יכולים להגשים חלום

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   YOU MIGHT ALSO LIKE

   איזה חיפוי קיר מטבח מתאים למטבח לבן?

   מטבח לבן הוא נושא עיצובי שחוזר בשנים האחרונות...

   מעבר למאמר
   איזה ריצוף לבית מומלץ?

   כאשר צריך לבחון את הסוגים השונים של ריצוף...

   מעבר למאמר
   קרמיקה לבית איך בוחרים ומה כדאי?

   בחירה של קרמיקה לבית היא אחת הבחירות החשובות...

   מעבר למאמר