השאירו פרטים ונחזור אליכם

  מהי בחירה נכונה של קרמיקה לאמבטיה?


  חדר האמבטיה אומנם משמש אותנו לטובת רחצה ושטיפת ידיים, אך הוא גם משמש מן מקום בו תוכלו למצוא רוגע ושלווה ולשטוף מעליכם את תלאות היום. לא משנה אם יש ברשותכם חלל רחצה גדול, קטן או ביינוני, עליו להיות אסתטי ומזמין ולשדר סוג של חמימות. אחד האלמנטים שתורמים רבות למראה החמים של חדר הרחצה הוא – בחירה נכונה של קרמיקה שתשתלב ברצפת האמבטיה ובחיפוי הקיר שלה. חווית הרחצה בכל יום מחדש משרה אווירה נעימה על כל בני הבית, הרי אין כמו לצאת מחדר האמבטיה רחוצים וריחניים וזה ברור לכולם, לכן מומלץ ביותר שעיצוב חדר האמבטיה יהיה רגוע וללא אלמנטים גסים. לדוגמא, חשוב שאריחי הקרמיקה, מטות הפינוק, הארונות וכל האלמנטים סביב יהיו בגוון נטרלי עם אווירה חמימה.

  כיצד תוכלו להגדיל חדר רחצה קטן?

  בבתים החדשים של היום ובמיוחד בפרויקטים חדשים או ביחידות הורים, חדרי האמבטיה הם קטנים וצפופים ואינם מותירים די מקום להציב אלמנטים רבים. אך על מנת ליצור חלל גדול ומרשים, עליכם להקפיד על כמה דברים חשובים: זכרו לבחור אריחי קרמיקה בגוונים בהירים, הרי לבן מגדיל את החלל ביחס לגוון כהה המקטין את החלל. דבר נוסף, תוכלו להציב על אחד מהקירות בחלל האמבטיה מראה גדולה ואפילו אם ניתן לחפות את מרבית הקיר במראה זה יהיה מצוין. על ידי הצבת מראות ובחירת אריחי קרמיקה בגוון בהיר תוכלו ליצור תחושה של חדר גדול ומרווח.

  קרמיקה לאמבטיה

  בחירה מדויקת של אריחי קרמיקה

  קרמיקה היא הבחירה הנפוצה ביותר בחלל חדר האמבטיה בישראל, כיוון שבניגוד לאריחי אבן ושיש, אריחי קרמיקה הינם מיוצרים באופן מלאכותי המאפשר לכם ליהנות ממגוון רב של יתרונות. תהליך הייצור של הקרמיקה הינו כולל ייצור של אריחים מחרס ודחיסתם בלחץ גבוה, מה שמאפשר אטימות רבה לאריחים והתאמתם לחלל חדר הרחצה. בנוסף, את הקרמיקה מצפים בחומרי זיגוג וצבע ורק לאחר סיום התהליך מבצעים שרפה בתנור על מנת להטמיע את הצבע בתוך החומר.

  כשבוחרים קרמיקה לחלל חדר האמבטיה, חשוב ל הכיר היטב את הסוגים השונים ולדעת את היתרונות והחסרונות בכל חומר. חשוב לציין כי אריחי קרמיקה מתועשים לדוגמא, הם אינם מצופים בחומרי זיגוג, מה שהופך את הקרמיקה התעשייתית לרגישה יותר לכתמים, מה שיכול לגרום לתחזוקה שאינה קלה. דבר נוסף שיש לייחס לו חשיבות הוא – מידה ההחלקה של הקרמיקה. פרמטר זה חשוב ביותר אם יש בביתכם ילדים קטנים.

  בחירה נכונה של גוון הקרמיקה

  על מנת לבחור בצורה נכונה את גוון הקרמיקה, חשוב לקחת בחשבון את כל האלמנטים הנמצאים בחלל חדר הרחצה וגם את גודל החלל העומד לרשותכם. לדוגמא, ככל שהתקרה באמבטיה תהיה גבוהה יותר ניתן לבחור בגוון כהה יותר המקנה תחושה של חלל אינטימי, אך אם מדוב בתקרה נמוכה כדאי לבחור קרמיקה בהירה.

  המאמר נכתב באדיבות, פולינוי קרמיקה.

  איזה חיפוי קיר מטבח מתאים למטבח לבן?

  מטבח לבן הוא נושא עיצובי שחוזר בשנים האחרונות...

  קרא עוד
  איזה ריצוף לבית מומלץ?

  כאשר צריך לבחון את הסוגים השונים של ריצוף...

  קרא עוד
  קרמיקה לבית איך בוחרים ומה כדאי?

  בחירה של קרמיקה לבית היא אחת הבחירות החשובות...

  קרא עוד

  גם אתם יכולים להגשים חלום

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם