השאירו פרטים ונחזור אליכם

  התאמת ריצוף גרניט פורצלן לחדרי הבית

  זירת הריצוף בישראל ובכלל בעולם מונה בתוכן מגוון רב של אריחים בדקורציות שונות, כך שבעלי בתים רבים נוטים ללכת לאיבוד מרוב המבחר הרב בשוק, לכן כאשר בוחרים ריצוף יש להתמקד בפרמטרים שחשובים לכם הן מבחינת עיצוב והן מבחינת איכות האריחים. על מנת לבחור בצורה נכונה את הריצוף לבית, ראשית עליכם להתמקד בסגנון העיצוב של הבית ורק לאחר מכן לבחור את עיצוב האריחים, שהרי אם תחליטו ללכת על קו עיצוב מסוים בחלל, על הריצוץ להיות תואם לסגנון. לדוגמא – אם בחרתם לעצב את ביתכם בסגנון קלאסי נקי, יתאים לביתכם ריצוף גרניט פורצלן משובח ויקרתי, אך אם בחרתם לעצב את ביתכם בסגנון כפרי, תוכלו לשלב רצפת פרקט או רצפת גרניט בגוונים חמים וכך הלאה לגבי יתר הסגנונות.

  מהו ריצוף גרניט פורצלן?

  בניגוד לאריחי הקרמיקה הרגילים הקיימים בשוק, אריחי הפורצלן הם חזקים ביותר והחיתוך שלהם מדויק, כך שאריחים אלו מאפשרים לכם מה שמאפשר לרצף מקומות צרים ביותר ואף כאלה בעובי 3 מ"מ בלבד. היתרון הבולט באריחי פורצלן שניתן להדביק את האריחים על גבי ריצוף ישן בקלות רבה ובכך לחסוך את עלויות פירוק האריחים הישנים וגם לחסוך בזמן יקר. כמובן שניתן לרצף גם את האריחים על גבי חול דחוס, אך במקרים אלו כמובן שמקרה הוא לגופו ותלוי בהחלטה של בעלי הבית והיכולת הפיזית בשטח. אך בכל מקרה יש להשתמש בחומרי איטום איכותיים ביותר וגם בבעלי מקצוע אשר יודעים לעבוד עם החומר בצורה מקצועית על מנת לקבל מראה אחיד ומדויק.

  ריצוף גרניט פורצלן מודרני – סוגי אריחי גרניט פורצלן

  בשוק, קיימים סוגים רבים של אריחי גרניט פורצלן ואת אריחים אלו מייצרים על ידי שתי שיטות נפוצות: השיטה הראשונה היא – ייצור אריחים עם גוף מלא, שהם אריחים יקרים יותר, אך הם עבים ואיכותיים במיוחד. השיטה השנייה היא – אריח עם חצי גוף. אריחים אלו הם הרבה יותר זולים מאריחים המיוצרים עם גוף מלא, מכיוון שהם הרבה יותר זולים, אך מצד שני הם פחות חזק ומתאים בעיקר לציפוי קירות.

  ראה עוד: ריצוף קרמיקה | ריצוף קרמיקה דמוי פרקט

  גם אתם יכולים להגשים חלום

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   YOU MIGHT ALSO LIKE

   איזה חיפוי קיר מטבח מתאים למטבח לבן?

   מטבח לבן הוא נושא עיצובי שחוזר בשנים האחרונות...

   מעבר למאמר
   איזה ריצוף לבית מומלץ?

   כאשר צריך לבחון את הסוגים השונים של ריצוף...

   מעבר למאמר
   קרמיקה לבית איך בוחרים ומה כדאי?

   בחירה של קרמיקה לבית היא אחת הבחירות החשובות...

   מעבר למאמר