השאירו פרטים ונחזור אליכם

  המדריך לחיפויים – דברים שחייבים לדעת לפני שמשפצים


  לקירות בבית יש משמעות רבה על נראות החלל, הרי בסופו של דבר הם אלו שמכתיבים את השפה העיצובית בבית, כיוון שהם דומיננטיים ובולטים בכל חלל. הקירות בבית מגדירים את האסתטיות והפונקציונליות בחלל הבית, לכן יש לבצע בהם שימוש נכון על מנת ליצור את האווירה הרצויה. נכון שלצבע של הקיר יש תפקיד חשוב בעיצוב הבית, אך מה שלא פחות חושב הוא נושא החיפוי המאפשר ליצור דקורציה מעניינת בחלל הבית. חיפויי קיר מוכרים לנו מחלל חדר האמבטיה, חדר השירותים והמטבח, שבהם חיפוי הקיר אינו משמש רק לנוי, אלה גם לטובת הגנה על הקיר מפני רטיבות וחדירת נוזלים.

  יש לא מעט סוגים של חיפויים, חלקם דקורטיביים המתאימים לחלל הסלון וחלקם חפויים המתאימים יותר לחדר האמבטיה והשירותים. מבין סוגי החיפויים השונים בשוק, תוכלו למצוא את הבאים: קרמיקה, עץ, שיש, זכוכית, טיח אקרילי, קוריאן, נירוסטה, אבנים מיוחדות ועוד מיני רבים. המטרה היא- להתאים את סוג החיפוי הדרוש לחלל בצורה פרקטיים ועיצובית שתאפשר לכם ליהנות מחיפוי הקיר למשך שנים רבות.

  חיפוי קירות

  אז בואו נראה את חיפויי הקיר הפופולריים בשוק:

  חיפוי אבן

  חיפוי אבן הוא דקורטיבי ומתאים כחיפוי חיצוני למבנים או לחיפוי קיר אחד בודד בחלל הבית שיאפשר לכם לקבל מראה דקורטיבי. לרוב, מחפים קיר אחד בחלל הסלון שבו יש מין "שטח מת", כך שהחיפוי יכול להחיות אותו. ניתן לחפות את הקיר הנמצא בצד של המזנון, בחצר, במרפסת, בחדר השינה, במסדרון ובכלל כל קיר שנראה לכם שומם. לרשותכם מגוון רב של סוגי אבנים, חלקן אבנים טבעיות לגמרי אשר עברו תהליך עיבוד וחלקם אבנים מתועשות בגוונים שונים.

  חיפוי קרמיקה וגרניט פורצלן

  קרמיקה היא אחת החיפויים הנפוצים בשוק והיא מגיעה במגוון רב של עיצובים, גדלים וצבעים, כך שנותר לכם רק לבחור. את הקרמיקה וגם את חברתה הגרניט פורצלן שהיא היוקרתית מבין שתיהן ניתן למצוא בשלל צבעים, גוונים, גדלים וטקסטורות ואפילו בתצורת בריקים מדהימה. הקרמיקה וגרניט הפורצלן מושכים אליהם את תשומת הלב, כיוון שהם מיוחדים ומאפשרים חיפוי קיר מושלם לאמבטיה, למטבח, לשירותים ולכל חלל שבו יש צורך בחיפוי העמיד למים ולחות.

  חיפוי זכוכית

  חיפוי זכוכית הוא טרנדי וחדש יחסית בשוק החיפויים והוא מעניק לחלל מראה דקורטיבי ויוקרתי. את הזכוכית מדביקים על ידי דבק ייעודי לחיפוי זה אשר אוטם את החריצים והמרווחים שנוצרים בין הפלטות. ישנם חיפויי זכוכית המגיעים כמעיין מראות, עם הדפסים, צבעוניים, זכוכית צרובה, חלבית ועוד.

  חיפוי שיש

  חיפוי שיש הוא תחליף דקורטיבי יותר לקרמיקה ולגרניט פורצלן וניתן לשלב אותו במטבח, באמבטיה, בסלון ובכלל בכל מקום שבו תרצו חיפוי קיר לצורך איטום הקיר מפני נוזלים או לצורך קבלת מראה דקורטיבי בכל חלל בבית.

  איזה חיפוי קיר מטבח מתאים למטבח לבן?

  מטבח לבן הוא נושא עיצובי שחוזר בשנים האחרונות...

  קרא עוד
  איזה ריצוף לבית מומלץ?

  כאשר צריך לבחון את הסוגים השונים של ריצוף...

  קרא עוד
  קרמיקה לבית איך בוחרים ומה כדאי?

  בחירה של קרמיקה לבית היא אחת הבחירות החשובות...

  קרא עוד

  גם אתם יכולים להגשים חלום

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם