השאירו פרטים ונחזור אליכם

  בחירת קרמיקה למקלחת מעוצבת


  בחירת קרמיקה היא הדבר החשוב ביותר בעת עיצוב חדר האמבטיה, שהרי לקרמיקה יש השפעה רבה על נראות האמבטיה והיא זאת שלמעשה מחפה את הקיר והרצפה ומגינה עליהם מפני חדירת מים ולחות. לכן, חשוב ביותר לבחור קרמיקה איכותית, אך לא פחות חשוב הוא – לבחור בחומרי איטום איכותיים שיאטמו היטב חדירת מים ולחות בין האריחים. כאשר בוחרים קרמיקה לחדר האמבטיה, חשוב להקפיד גם על שילובה בצורה נכונה מהצד העיצובי, כך שהיא תשתלב היטב עם יתר האלמנטים בחלל ותיצור סינרגיה מושלמת בחלל האמבטיה, כך תוכלו ליהנות מחוויית רחצה יוצאת דופן ומפנקת ביותר.

  מה חשוב לדעת כאשר בוחרים קרמיקה למקלחת?

  כאשר בוחרים קרמיקה לאמבטיה, חשוב מאוד שהיא תקנה לכם הרגשה של בטיחות, בעיקר בבתים בהם יש ילדים קטנים או אנשים מבוגרים, שהרי עליהם להרגיש בטיחות בעת הליכה על המוצר. דבר נוסף, עליכם לדעת כי בחירה נכונה של קרמיקה היא זאת שבסופו של דבר יוצרת את האווירה המיוחדת שתהיה לכם בחלל האמבטיה. לכן, חשוב ביותר לבחור צבע וסגנון עיצוב המתאים לכם, כזה שמשתלב היטב עם הסגנון העיצובי של יתר החללים בבית כדי ליצור סינרגיה מושלמת בניהם, לחצו כאן לפרטים נוספות אודות קרמיקה לאמבטיה.

  קרמיקה למקלחת

  מעבר לפן העיצוב, חשוב ביותר לוודא כי האריחים שמציעים לכם הם בעלי מקדם ספיגה אשר מתאימים לשימוש במקומות לחים ורטובים בעיקר כאשר בוחרים ריצוף. אך, לגבי קרמיקה למקלחת וחיפוי קירות כדאי ביותר להשתמש בקרמיקה בעלת מקדם חיכוך או חוזק נמוכים יחסית, אך אסור להתפשר על רמת האטימות שלה על מנת שלא הצטברו חיידקים ופטריות בין האריחים שיכולים להוות מקור להתפתחות מזהמים.

  מגוון רב של עיצובים מיוחדים

  בכל הקשור לעיצוב הבית, יצירתיות היא מילת הקסם והיא זאת שיכולה להפוך כל חלל משמים למקורי ומיוחד. לכן, כאשר נגשים למלאכת רכישת קרמיקה למקלחת, חפשו קרמיקה שיש לה מספר פרמטרים ייחודיים כמו: אריחים גדלים השונים מהסטנדרט המקובל, זוויות מיוחדות, שפות רדיוס, עיטורים מיוחדים בין לבין ועוד. למעשה, תוכלו לשחק עם מראה משתנה ואפילו לשלב כמה אריחים בחלל כדי ליצור מראה מעניין ומיוחד.

  המאמר נכתב באדיבות חברת פולינוי קרמיקה.

  איזה חיפוי קיר מטבח מתאים למטבח לבן?

  מטבח לבן הוא נושא עיצובי שחוזר בשנים האחרונות...

  קרא עוד
  איזה ריצוף לבית מומלץ?

  כאשר צריך לבחון את הסוגים השונים של ריצוף...

  קרא עוד
  קרמיקה לבית איך בוחרים ומה כדאי?

  בחירה של קרמיקה לבית היא אחת הבחירות החשובות...

  קרא עוד

  גם אתם יכולים להגשים חלום

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם