השאירו פרטים ונחזור אליכם

  איזה חיפוי קיר מטבח מתאים למטבח לבן?


  מטבח לבן הוא נושא עיצובי שחוזר בשנים האחרונות לכותרות ויש לו ביקוש הולך וגובר בקרב מי שבונה בית חדש או שמשפץ את המטבח הקיים. מטבח לבן משדר יוקרה ופאר ויש לו יופי מיוחד שלא ניתן למצוא במטבחים המשלבים גם צבעים שונים. כאשר מגיע השלב של בחירת החיפוי קיר מטבח לבן – אנשים רבים מוצאים את עצמם מתלבטים וחושבים שוב האם כדאי לשלב בכל זאת נגיעה של צבע בתוך הלבן הצחור הזה – אך בסופו של דבר מבינים שמה שהכי מתאים הוא חיפוי קרמיקה למטבח לבן שמשתלב עם הצבע של המטבח.

  חיפוי הקרמיקה למטבח הלבן לא חייב להיות לבן אף הוא אך לבטח חייב להשתלב עם האלמנטים העיצוביים שכבר מופיעים ומותקנים במטבח הלבן – משטח השיש, הכיור, הארונות ואפילו פריטים שעל פניו לא מקבלים תשומת לב מיוחדת – ברז, ידיות הארונות או הצבע של מכשירי החשמל. חיפוי קרמיקה למטבח לבן יכול להיות מתאים גם אם יופיע עליו דגם או ציור קטן אשר ייתן אפקט מיוחד למטבח כולו אך עדיין ישאיר את רובו הגדול של המטבח בצבע לבן צחור כשלג.

  איך לבחור חיפוי קיר למטבח לבן?

  בנושא זה, חשוב מאד וכדאי להתייעץ עם איש מקצוע מהתחום של עיצוב פנים או עיצוב מטבחים על מנת לקבל את הדעה המקצועית בנוגע להתאמת חיפוי הקרמיקה המושלם למטבח הלבן. למרות שלבן הוא צבע שמתאים לכל צבע או דוגמא – כאשר מדובר במטבח לבן צריך למצוא את האיזון הנכון בין תוספת כלשהי לבין הצבע הלבן השולט ועל מנת למצוא את האיזון העדין הזה כדאי לקבל ייעוץ מקצועי.

  כאשר מוצאים חיפוי קרמיקה למטבח לבן, המטבח יקבל את האפקט הרצוי ופתאום יגלה בעל הדירה שהמטבח נראה בדיוק כפי שהוא רוצה ומצפה. כל אלמנט יהיה מונח במקומו ואפשר יהיה להבחין שהושקעה מחשבה רבה בבחירת החיפוי שישתלב עם הצבע הלבן.

  חברת פולינוי תספק לכם את המענה המקצועי ביותר בכל השלבים החל מבחירת החומרים ועד העיצוב הסופי. מוזמנים ליצור איתנו קשר!

  ראה עוד: חיפוי קירות לבית, גרניט פורצלן

   

  איזה ריצוף לבית מומלץ?

  כאשר צריך לבחון את הסוגים השונים של ריצוף...

  קרא עוד
  קרמיקה לבית איך בוחרים ומה כדאי?

  בחירה של קרמיקה לבית היא אחת הבחירות החשובות...

  קרא עוד
  איך נבצע שיפוץ דירה בשימוש אריחי קרמיקה איכותיים?

  בחירה של אריחי קרמיקה נכונה ואיכותית היא שלב...

  קרא עוד

  גם אתם יכולים להגשים חלום

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם