השאירו פרטים ונחזור אליכם

  PRODUCTS

  ריצוף חוץ דמוי בטון

  ריצוף חוץ דמוי בטון הינו ריצוף העשוי האריחים אשר מדמים את מראה הבטון. ריצוף מסוג זה חדשני, אופנתי ומיוחד ביותר. מרכז הקרמיקה פולינוי, הינו מרכז ותיק ואיכותי המוכר שלל אריחים לרצפות ולקירות בשלל סוגים. יחד נדון במאמר זה על עיצוב פנים בסגנון תעשייתי מודרני וכיצד אריחי רצפה דמויי בטון משתלבים בסגנון עיצוב זה.

  גם אתם יכולים להגשים חלום

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   ריצוף דמוי בטון

   עיצוב פנים בסגנון תעשייתי- מודרני מתחיל כבר בריצוף בעולם עיצוב הפנים ישנם שלל סגנונות עיצוביים, ביניהם עיצוב פנים בסגנון כפר, עיצוב פנים בסגנון מודרני, עיצוב בסגנון אקלקטי, וכן עיצוב פנים בסגנון תעשייתי. עיצוב פנים בסגנון תעשייתי. עיצוב פנים בסגנון תעשייתי משדר ומעביר תחושת חדשנות, יוקרה וייחודיות, הוא מתאים במיוחד לדירות אורבניות בעיר, וכן לדירות הממוקמות בבנייני מגורים. לסגנון עיצוב זה יש מספר אלמנטים מרכזיים. ביניהם, שימוש נרחב בחומרי גלם העשויים מתכת וברזל, שימוש נרחב בגווני הצבע האפור וכן השחור, קווים נקיים וחלל פתוח ככל הניתן.

   כל סגנון עיצוב מתחיל בריצוף

   לבחירת הריצוף בחלל הבית יש משמעות נרחבת על סגנון העיצוב בחלל. כך למשל גרניט פורצלן דמוי פרקט בצבעי חום יתאימו לחלל כפרי, ריצוף של אריחי גרניט פורצלן בסגנון טרצו יתאימו לסגנון רטרו, ריצוף דמוי בטון יתאים כמובן לסגנון עיצוב תעשייתי.

   בכלל הנוגע לעיצוב חלל חוץ, ריצוף חוץ דמוי בטון, מקנה מראה פתוח לצד שילוב הצמחייה, העציצים וריהוט החוץ. הרעיון הכללי הוא כי הניגודיות בין הריצוף התעשייתי לצמחייה והאלמנטים הטבעיים, מחדדים ומדגישים את יופיו של הטבע, הצמחייה, והפרחים. על כן רבים מעוניינים לרצף את חלל החוץ בריצוף חוץ דמוי בטון (אשר עמיד למים ונזקי האקלים).

   רצפות לבית ולחלל החוץ רוכשים במקום איכותי ומקצועי

   על מנת לרצף את חלל החוץ במרצפות איכותיות אשר ישמרו לארוך זמן, מומלץ כמובן לרכוש את המרצפות מחברת אמינה, מקצועית וותיקה, מרכז הקרמיקה פולינוי, הינה חברה ותיקה ומקצועית המספקת שירותים מסוג זה.

   ריצוף חוץ דמוי בטון

   ריצוף חוץ דמוי בטון הינו ריצוף העשוי מאריחים אשר מדמים את מראה הבטון. ריצוף מסוג זה חדשני, אופנתי ומיוחד ביותר. מרכז הקרמיקה פולינוי, הינו מרכז ותיק ואיכותי המוכר שלל אריחים לרצפות ולקירות בשלל סוגים. יחד נדון במאמר זה על עיצוב פנים בסגנון תעשייתי מודרני וכיצד אריחי רצפה דמויי בטון משתלבים בסגנון עיצוב זה.

   ריצוף חוץ דמוי בטון מוחלק

   ריצוף דמוי בטון- עיצוב פנים בסגנון תעשייתי- מודרני מתחיל כבר בריצוף בעולם עיצוב הפנים ישנם שלל סגנונות עיצוביים, ביניהם עיצוב פנים בסגנון כפרי, עיצוב פנים בסגנון מודרני, עיצוב בסגנון אקלקטי, וכן עיצוב פנים בסגנון תעשייתי. עיצוב פנים בסגנון תעשייתי משדר ומעביר תחושת חדשנות, יוקרה וייחודיות, הוא מתאים במיוחד לדירות אורבניות בעיר, וכן לדירות הממוקמות בבנייני מגורים. לסגנון עיצוב זה יש מספר אלמנטים מרכזיים. ביניהם, שימוש נרחב בחומרי גלם העשויים מתכת וברזל, שימוש נרחב בגווני הצבע האפור וכן השחור, קווים נקיים וחלל פתוח ככל הניתן.

   כל סגנון עיצוב מתחיל בריצוף- לבחירת הריצוף בחלל הבית יש משמעות נרחבת על סגנון העיצוב בחלל. כך למשל גרניט פורצלן דמוי פרקט בצבעי חום יתאימו לחלל כפרי, ריצוף של אריחי גרניט פורצלן בסגנון טרצו יתאימו לסגנון רטרו, וריצוף דמוי בטון יתאים כמובן לסגנון עיצוב תעשייתי.

    

   ריצוף חוץ אפור דמוי בטון

   בכלל הנוגע לעיצוב חלל חוץ, ריצוף חוץ דמוי בטון, מקנה מראה פתוח לצד שילוב הצמחייה, העציצים וריהוט החוץ. הרעיון הכללי הוא כי הניגודיות בין הריצוף התעשייתי לצמחייה והאלמנטים הטבעיים, מחדדים ומדגישים את יופיו של הטבע, הצמחייה, והפרחים. על כן רבים מעוניינים לרצף את חלל החוץ בריצוף חוץ דמוי בטון (אשר עמיד למים ונזקי האקלים).

   אריחים לבית ולחלל החוץ רוכשים במקום איכותי ומקצועי על מנת לרצף את חלל החוץ במרצפות איכותיות אשר ישמרו לארוך זמן, מומלץ כמובן לרכוש את המרצפות מחברה אמינה, מקצועית וותיקה. מרכז הקרמיקה פולינוי, הינה חברה ותיקה ומקצועית המספקת שירותים מסוג זה.

   ריצוף מקלחת

   בכל הנוגע לעולם עיצוב הפנים ישנם שינויים וחידושים רבים בכל תחום תחת קטגוריה זו. כך למשל ישנם שלל חידושים וטרנדים עכשוויים בתחום עיצוב חדרי המקלחות וכמובן ריצוף מקלחת . מרכז הקרמיקה פולינוי, מספק מגוון רחב של אריחים איכותיים בכל הסוגים והסגנונות, ויחד נדון במאמר זה מהם החידושים והטרנדים הנחשבים ביותר בכל הנוגע לריצוף מקלחות.

   ריצוף מקלחת עם תעלת ניקוז

   החידושים והטרנדים הנחשבים ביותר בעולם ריצוף מקלחת 

   כמו כל תחום בעולם העיצוב גם בעולם עיצוב הפנים ישנם שלל חידושים ואופנות. כך למשל ניתן לזהות חידושים בתחום עיצוב המקלחות וחדרי השירותים, הבאים לידי ביטוי במרצפות חדרים אלו. להלן פירוט של חלק מהחידושים והטרנדים בתחום זה:  

   ריצוף מקלחת בסגנון תעשייתי- טרנד עכשווי מאוד בעולם עיצוב המקלחות זהו הטרנד התעשייתי. ישנם שלל אריחים דמויי בטון ואף אריחים המדמים שילובי חלודה, אשר בעזרתם ניתן לעצב את חלל חדרי השירותים והאמבטיה בסגנון תעשייתי, ייחודי ומרשים.

   ריצוף מקלחת קטנה

   ריצוף מקלחות בסגנון רטרו- סגנון הרטרו תופס מקום של כבוד בעולם עיצוב הפנים והוא בא לידי ביטוי בשלל אופנים. בכל הנוגע לעיצוב חדרי שירותים ומקלחת ניתן לראות אריחים דמויי טרצו, וכן אריחים אשר על גביהם מודפסים שלל עיטורים צבעוניים בסגנון רטרו. 

   ריצוף מקלחות באמצעות אריחים דמויי שיש- ללא ספק כי המגמה הנפוצה והנרחבת ביותר בעולם עיצוב הפנים ועיצוב חדרי מקלחות הינה, עיצוב חדרי מקלחות באמצעות אריחים דמויי שיש רחבים. אריחים אלו מבריקים במיוחד ובעלי טקסטורה של קווים לא ישרים ומפוצלים. אריחים אלו מעניקים תחושת יוקרה ופאר, לצד ניקיון ומרווח. אריחים אלו נפוצים בעיקר בצבעים לבנים ובצבעים שחורים. ישנם שלל מקלחות אשר מעוצבות באמצעות אריחים אלו בבתי יוקרה בארץ ובעולם וכן במלונות יוקרה.

   האם אתם מעוניינים לחדש או לעצב את חדר המקלחת שלכם? פנו אל חברה מקצועית

   מרכז הקרמיקה פולינוי, הינו מרכז המספק אריחים מכל הסוגים תוך ליווי אישי ומקצועי מאין כמותו. לפרטים נוספים צרו קשר במספרנו המופיע באתר.