השאירו פרטים ונחזור אליכם

  PRODUCTS

  קרמיקה למקלחת ושירותים

  קרמיקה למקלחת ושירותים

  קרמיקה למקלחת ושירותים מונעת חדירת נוזלים לקירות חדר המקלחת והשירותים, ומונעת הצטברות חיידקים ועובש בקירות, ועל כן נחשבת להכרחית בכל חדר אמבטיה ומקלחת. חברת פולינוי קרמיקה, הינה חברה ותיקה ובעלת מוניטין וניסיון בכל הקשור לסוגי אריחי הקרמיקה עבור חיפוי חדרי מקלחות ושירותים, חיפוי קירות מטבח, אריחים עבור ריצוף חללי חוץ ופנים.

  גם אתם יכולים להגשים חלום

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   לא מתפשרים על קרמיקה למקלחת ושירותים 

   קרמיקה למקלחת ולשירותים חייבת להיות איכותית, על האריחים להיות איכותיים ועמידים מפני חדירת נוזלים אשר עלולים לגרום לרטיבות בקיר, הצטברות עובש וחיידקים המזיקים לבריאותנו. רכישה של אריחי קרמיקה לא איכותיים עלולה לגרום לבזבוז כסף ותסכול. על כן יש לתת את הדעת עבור שני פרמטרים מרכזיים טרם רכישת אריחי הקרמיקה, הראשון הוא כי יש לוודא שאריחי הקרמיקה נרכשים ממקום מוכר ומקצועי אשר מספק סחורה איכותית ועמידה. הפרמטר השני שיש לתת עליו את הדעת טרם רכישת אריחי הקרמיקה הוא כי האריחים מותאמים לגודל חלל חדר המקלחת והשירותים, ולא תהיה בעיה להתקינם. בכל אופן אם ישנו חשש בלבכם כי האריחים אינם מתאימים בגודלם לקירות חדר המקלחת והשירותים, מומלץ להתייעץ עם מעצב הפנים או האדריכל ששכרתם, ובמידה ואינכם עובדים עם אדריכל או מעצב פנים, מומלץ למדוד את קירות חלל חדר השירותים והמקלחת, ולהתייעץ עם צוות מוכרי החנות אשר מספקת לכם את אריחי הקרמיקה.

   קרמיקה למקלחת

   חברת מרכז הקרמיקה פולינוי מספקת אריחים למקלחות ולשירותים כאמור לעיל הבחירה של אריחי הקרמיקה עבור חיפוי קירות המקלחת והבית, חייבת להיות של אריחים איכותיים ועמידים אשר מסופקים על ידי חברה וותיקה ומוכרת, וזאת על מנת לשמור על חדר השירותים והאמבטיה מפני רטיבות ועובש ונזקים עתידיים. חברת פולינוי קרמיקה, הינה חברה ותיקה ומקצועית אשר תספק לכם את האריחים האיכותיים ביותר תוך ליווי אישי צמוד ומענה מקצועי מלא תמיד.