השאירו פרטים ונחזור אליכם

  PRODUCTS

  חיפוי קירות לבית

  חיפוי קירות לבית הוא מונח גג הכולל בתוכו שורה של אפשרויות לרבות חיפוי קירות בחדר האמבטיה, חיפוי בחדר השירותים, חיפוי לקירות המטבח ואפילו חיפוי בחדר הסלון וחדרי השינה. חיפוי הקירות בחדרי האמבטיה והמטבח הוא חיפוי בעל ערך פונקציונלי חשוב, וזאת מבלי לפגוע בחשיבות ההיבט העיצובי. חיפוי בחדרי בית אחרים כמו סלון, חדר שינה, חדר ילדים וכדומה הוא למעשה חיפוי שנועד למטרות עיצוביות בלבד, ובהתאם לכך יכול להוסיף רובד חשוב ודומיננטי מאוד לעיצוב הכולל.

  קרא עוד: רצף קרמיקה | ריצוף גרניט פורצלן

  גם אתם יכולים להגשים חלום

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   חיפוי באמצעות מגוון חומרי גלם

   חיפוי קירות לבית יכול להתבצע באמצעות מגוון חומרי גלם לרבות קרמיקה, שיש, עץ, פולימר מוקשח, זכוכית, אבן ואף אלומיניום. בחירת חומר הגלם צריכה להתבסס על שיקולים של אסתטיקה, תרומה עיצובית של החיפוי לעיצוב הכולל, וכן קלות ניקיון של החיפוי ועמידות שלו בתנאים בתוך החדר בו הוא מותקן. מגוון העיצובים שתוכלו לשלב באמצעות חיפוי לקירות הוא למעשה אין סופי, כשיש באפשרותכם לשלב כל דוגמא גרפית, דוגמא עיצובית, שילובי גוונים ומרקמים בהתאם לחומר הגלם שאותו תבחרו.

   פריט עיצוב משמעותי – מומלץ להסתייע באיש מקצוע

   באופן עקרוני, חיפוי קירות לבית הוא פריט עיצוב משמעותי, בעל שטח פנים גדול ובעל השפעה דרמטית על העיצוב הכולל, ועל כן כל בחירה שאתם עושים בהיבט זה, חשוב שתתבצע בליווי איש המקצוע המתאים, בדרך כלל מעצב פנים או אדריכל.

   חיפוי קירות אמבטיה

   חיפוי קירות אמבטיה מתאפשר במגוון רחב של סגנונות, גדלים, טקסטורות וצבעים, החיפוי מתבצע באמצעות אריחי קרמיקה עמידים במיוחד למים, והינם משמעותיים מאוד עבור עיצוב חלל חדר האמבטיה ועבור הגנה מפני הצטברות עובש וחיידקים בקיר. מרכז הקרמיקה פולינוי, הינו מרכז המספק מגוון רחב של אריחים מכל הסוגים והסגנונות, עבור חיפוי קירות חדר המקלחת, חיפוי קירות המטבח, ועבור ריצוף חלל הבית. יחד נדון במאמר זה על כיצד יש לבחור אריחים לחיפוי קירות המקלחת והאמבטיה.

   כיצד בוחרים אריחי קרמיקה עבור חיפוי קירות אמבטיה

   ישנם סוגים שונים מגוונים של אריחים המיועדים לחיפוי קירות אמבטיה. ועל כן הגוון הרחב והמגוון עלול להוביל לבלבול בכל הנוגע לבחירת האריחים עבור ביצוע החיפוי בחדר המקלחת והשירותים. על כן נדון במספר טיפים שיש לתת עליהם את הדעת טרם בחירת אריחי חיפוי לחדרי המקלחת והאמבטיה :

   1.התאמה בין גודל חלל חדר האמבטיה לאריחים- כאשר אנו בוחרים אריחים עבור חיפוי חלל האמבטיה, עלינו לקחת בחשבון את אלמנט גודל החלל של חדר האמבטיה. כך למשל מומלץ עבור חלל גדול מאוד להשתמש באריחים בגוונים חמים ונעימים אשר יקנו תחושב חמימה לחלל הגדול, או בגוונים כהים אשר יתאפשרו בעיקר בחלל זה. לעומת זאת, בחללים קטנים מומלץ להשתמש בעיקר באריחים רחבים ובהירים, אשר יקנו מראה מרווח וגדול יותר.

   2. התאמה בין סגנון האריחים לסגנון העיצוב בחלל הבית- כאשר אנו מתבקשים לבחור אריחים עבור חיפוי קירות האמבטיה, מומלץ לקחת בחשבון את סגנון העיצוב בכלל הבית. כל למשל אריחים המתאפיינים בסגנון עיצוב רטרו, ווינטג', לא יתאימו לחיפוי קירות אמבטיה, בבית אשר מעוצב בסגנון תעשייתי ומודרני, ולהפך.

   מתלבטים על בחירת אריחים עבור חיפוי חדר האמבטיה? אל תסתבכו, תייעצו.

   מרכז הקרמיקה פולינוי, הינו מרכז וותיק אשר מספק שלל אריחים עבור חיפוי קירות המקלחת והאמבטיה. אנו נשמח לייעץ לכם ולהתאים לכם את האריחים שאתם מחפשים.