השאירו פרטים ונחזור אליכם

  PRODUCTS

  אריחי קרמיקה למטבח ולאמבטיה

  אריחי קרמיקה לאמבטיה או למטבח היא קטגוריה שלמה בתוך עולם הקרמיקה, אם כי אפשר למצוא אותה גם בעולמות שונים כמו שיש, אבן, חומרים פולימריים ועוד. עיטור האריחים יכול להתבצע באמצעות שילוב חומרי גלם שונים המשמשים לעיטור האריח הבודד, והם יכולים לבוא לידי ביטוי במידות האריח, בשילובי אריחים למטבח בתצורות ובדוגמאות שונות וכדומה. כך למשל, ניתן ליצור פסיפס של אריחים זעירים בגוונים שונים או גוונים תואמים, ליצירת עיטור יוצא דופן המתאים במיוחד לחדרי אמבטיה, אך לא רק.

  גם אתם יכולים להגשים חלום

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   חיפוי קרמיקה לאמבטיה

   ישנם סוגים שונים ומגוונים (הן מבחינת הגודל, הצורה, הטקסטורה או הצבע) של אריחי קרמיקה לחדרי המקלחת והאמבטיה. מרכז הקרמיקה פולינוי, הינו מרכז אשר מספק אריחי קרמיקה לרצפות, למטבח, וכמובן עבור חיפוי קירות האמבטיה. יחד נדון במאמר זה כיצד מומלץ לבחור חיפוי קרמיקה לאמבטיה.

   איך בוחרים חיפוי קרמיקה לאמבטיה ?

   כאמור לעיל ישנם סוגים שונים של אריחים המיועדים עבור חיפוי קרמיקה לאמבטיה, אריחים אלו באים במגוון רחב של סגנונות, צבעים וצורות. להלן מדריך קצר אשר יסייע לכם בבחירות הסגנון העיצובי של חיפוי אריחים לחדר האמבטיה.

   כאשר חלל חדר האמבטיה קטן

   כאשר חלל האמבטיה קטן ואינו גדול במיוחד, מומלץ ואף רצוי לבחור באריחים בהירים מאוד (כגון לבן, אפור בהיר, ובז' בהיר), בנוסף מומלץ לבחור באריחים אשר מבחינת גודלם הינם רחבים וגדולים, וזאת על מנת ליצור אשליה של חלל רחב וגדול יותר. בנוסף מומלץ ורצוי להשתמש במראות רחבות וגדולות, שמא הן מכפילות את נראות החלל ויוצרות אשליה של חלל גדול יותר.

   כאשר חלל חדר האמבטיה גדול

   כאשר חלל חדר האמבטיה גדול ורחב, ניתן לבחור באריחים בגוונים של חום, אפור כהה ואף שחור, אריחי גרניט פורצלן דמוי עץ וכדומה. וזאת על מנת להעניק תחושה חמימה או יוקרתית יותר לחלל חדר האמבטיה הגדול.

   התאמת סגנון העיצוב של חדר האמבטיה לסגנון העיצוב של הבית

   בכל מקרה שהוא, בין אם חלל חדר האמבטיה גדול או קטן, מומלץ ורצוי תמיד להתאים את סגנון העיצוב של חדר האמבטיה, לסגנון העיצוב הכללי של כל חלל הבית וחדרו וזאת על מנת ליצור שפה עיצובית אחידה.

   רכשו אריחי קרמיקה אצל חברה מקצועית בלבד

   בפולינוי קרמיקה, נוכל ביעילות ובמקצועיות לסייע לכם בתהליך בחירת חיפוי לחלל חדר האמבטיה.
   החברה תדאג שתקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם ותעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם, בעזרת צוות נציגי המכירות המקצועי העמוד לרשותכם תמיד.
   אצלנו תמצאו מגוון רחב של אריחים מכל הסגנונות, ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.

   עיצוב מאוד ייחודי שיש לבחון בצורה מקצועית

   שילוב אריחי קרמיקה למטבח בעיצוב הבית יכול לתרום מאוד לעיצוב הכולל, אך באותה מידה הוא יכול גם להתברר כאסון עיצובי, ולכן בכל הקשור לנושא זה, חשוב לבצע את הדברים בליווי יועץ מקצועי שיחשוף אתכם בפני כל האפשרויות העומדות בפניכם, יתווה בפניכם את הקווים המנחים והקווים האדומים בשילוב דוגמאות העיצוב האפשריות. יש לקחת בחשבון שמדובר בסגנון עיצוב מאוד ייחודי, וישנם מקרים רבים שעצם השימוש בסוג אריחים אלה כלל אינו מתאים.

   בדקו את כל האפשרויות לפני בחירת אריחים לאמבטיה

   כאמור, במידה ואתם אכן רוצים לשלב אריחי קרמיקה מעוטרים בעיצוב הבית, כדאי לשקול את האפשרות בעיקר לחדר האמבטיה, לבחון קטלוגים וגלריות עם תמונות שיעניקו לכם תמונה רחבה יותר לגבי האופן בו משתלבים אריחים לאמבטיה אלה בעיצוב הכולל, ובשלב המתאים לערב גם איש מקצוע שיוודא שאתם פועלים על פי עקרונות העיצוב המקצועיים.

   בחירת קרמיקה לבית

   כל מה שרציתם לדעת על קרמיקה לבית קרמיקה לבית היא בעצם חומר אשר בעזרתו מחפים קירות ורצפות. חיפוי הקרמיקה עבור קירות נעשה לרוב בשל שתי סיבות עיקריות- הגנה מפני חדירת נוזלים לקיר (מה שעלול ליצור רטיבות בקיר, עובש ופטריות) כפי שקורה בחדרי אמבטיה ומקלחות וכן במטבחים. חשוב להדגיש ולציין כי חומרי גלם אחרים אשר יוצרים בידוד בפני נוזלים כגון שיש, יקרים בהרבה מאריחי הקרמיקה.  הסיבה השנייה לחיפוי קרמיקה בקירות קשורה לעיצוב ואסתטיקה, כפי שנעשה בחנויות יוקרה, או בקיר הטלוויזיה בסלון בדירות פאר רבות. קרמיקה היא למעשה חומר העשוי מחול, אשר עובר תהליך תעשייתי של עיבוד החול תחת לחץ וחום. ההבדל העיקרי בין אריחי קרמיקה רגילה, לאריחי קרמיקה מסוג גרניט פורצלן, הינו סוג החול ממנו מופקים האריחים.

   קרמיקה לבית מחירים

   כיום בתחום הריצוף, אריחי הגרניט פורצלן הינם האריחים הנפוצים ביותר יחד עם אריחי הקרמיקה. הסיבה לכך היא שריצוף באמצעות חומרי גלם אחרים כדוגמת פרקט, או דק לחלל הבית או החוץ למשל, הינם עמידים פחות לשחיקה ובלאי, כמו אריחי הקרמיקה או אריחי הגרניט פורצלן.

   אסור להתפשר כאשר בוחרים אריחי קרמיקה,המחירים עלולים להטעות כאשר בוחרים אריחי קרמיקה אסור להתפשר על ספק האריחים זול שעלול להשתמש בקרמיקה באיכות ירודה וזאת כמובן על מנת להגן מפני שחיקה ובלאי של אריחי הקרמיקה. מרכז הקרמיקה פולינוי, הינו מרכז וותיק ואיכותי המספק אריחי קרמיקה באיכות הגבוהה ביותר.

   קרמיקה לבית

   ישנם סוגים שונים ומגוונים של קרמיקה לבית החל מקרמיקה עבור ריצוף חלל הבית, קרמיקה עבור חיפוי קירות חדרי אמבטיה ומקלחת, וכן קרמיקה עבור חיפוי מטבחים. מזה בעצם קרמיקה ? ממה היא עשויה ? מדוע דווקא היא חומר הגלם הנפוץ ביותר עבור חיפוי קירות ורצפות ? ומה ההבדל בין אריחי קרמיקה לאריחי גרניט פורצלן ?  מרכז הקרמיקה פולינוי הינו מרכז המספק אריחי קרמיקה מכל הסגנונות והסוגים, ובעזרתו נענה במאמר זה על כל השאלות הללו.