השאירו פרטים ונחזור אליכם

  קרמיקה לבריכות שחייה הכירו את הסוגים השונים

  בריכה בבית היא חלום של כל בעל בית שיש ברשותו חצר פרטית, הרי ילדים יכולים ליהנות מהבריכה בצהריי היום או בסופי שבוע ולצבור חוויות יחד עם חבריהם. בריכה בבית פרטי יכולה לשמש גם את המבוגרים בנינו, הרי מזג האוויר הים תיכוני בארצנו הקטנטנה מאפשר לנו במרבית ימות השנה להפעיל את הבריכה וליהנות ממנה כמה שיותר. תהליך בניית בריכה בבית הוא לא עניין של מה בכך ודורש תכנון מעמיק ובחירת חומרים ואלמנטים רבים שישתלבו בבריכה. אחד האלמנטים הבולטים יותר בחלל חדר הרחצה הוא – קרמיקה לבריכה.

  לקרמיקה לבריכה יש שני תפקידים חשובים: לאטום היטב את דפנות הבריכה מפני חדירת מים לדפנות וגם תפקיד חשוב בתהליך עיצוב והמראה של הבריכה, שהרי הקרמיקה נמצאת בדפנות הבריכה וגם משמשת כריצוף, לכן היא בולטת ונותנת את הטון הסופי בעיצוב הבריכה.

  בחירת קרמיקה באיכות בלתי מפשרת

  שוק הקרמיקה הינו מגוון ביותר ומכיל מגוון רב של חומרים ואיכותיות שונות, אך כאשר מדובר על ריצוף בריכת שחייה – אין מקום לפשרות ויש לבחור את הטוב ביותר. שוק הריצוף מציע סוגים של אריחים דקורטיביים מעוצבים בקפידה, אריחים מבריקים, שילוב של פסיפס, פורצלן והרשימה עוד ארוכה. חשוב לציין כי קרמיקה וחיפוי פורצלן אינו מתאים לבריכות שחייה שכונתית או לקאנטרי, אלה רק לברכות שחייה פרטיות. כיוון שלאריחי קרמיקה יש יתרונות רבים, ניתן לשלב אותם במקומות נוספים בגינה כמו – כריצוף, חיפוי קיר, מדרגות לבריכה, יצירת פסלי אומנות מקרמיקה ופסיפס ועוד מגוון רב של דקורציות שיעשירו את המראה הכללי של הגינה שלכם יחד עם הבריכה.

  קרמיקה לבריכות

  שילוב של אריחי פורצלן בבריכה

  אריחי פורצלן הם הפופולריים ביותר בקרב בתים פרטיים, כיוון שהם מגיעים במגוון רב של צבעים ועיטורים שונים שמהם לא ניתן להתעלם. אריחי פורצלן הם בעלי יתרונות רבים, כך שלא פלא שהם המבוקשים ביותר. היתרונות הם – אריחים חזקים ועמידים, אטומים לחדירת מים, קלים לתחזוקה וניקיון, הם נשמרים לאורך שנים, הם משתלבים היטב בעיצובים המודרניים והכפריים ומעניקים מאה יוקרתי שיהפוך את הבריכה שלכם למזמינה ויפה.

  שילוב של פסיפס לבריכה

  פסיפס מוכר לנו עוד מתקופת העבר והם למעשה חלקים של אבנים בצבעים שונים החוברים יחד למראה מושלם. שילוב של פסיפס נעשה פופולרי בבנייה המודרנית וניתן לראות אותו במקומות שונים בעיצוב פנים, אך הוא משתלב נהדר גם בבריכות שחייה פרטיות. בשוק ניתן למצוא סוגי פסיפס שונים ומגוון רב של דוגמאות המעניקים לבריכה מראה אותנטי, בין אם מדובר על שטיחי פסיפסים פסי קרמיקה המשולבים על קירות הבריכה ועוד.

  שילוב חיפוי אבן בבריכה

  חיפוי אבן לרוב נעשה מאבן טבעית לגמרי והוא בעל מראה מיוחד המזכיר את בתי המרחצאות באירופה. ניתן לרצף את רצפת הבריכה עם אבן טבעית כדוגמת אבן צפחה או קרמיקה בעלת מראה של אבן טבעית.

  גם אתם יכולים להגשים חלום

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   YOU MIGHT ALSO LIKE

   איזה חיפוי קיר מטבח מתאים למטבח לבן?

   מטבח לבן הוא נושא עיצובי שחוזר בשנים האחרונות...

   מעבר למאמר
   איזה ריצוף לבית מומלץ?

   כאשר צריך לבחון את הסוגים השונים של ריצוף...

   מעבר למאמר
   קרמיקה לבית איך בוחרים ומה כדאי?

   בחירה של קרמיקה לבית היא אחת הבחירות החשובות...

   מעבר למאמר