בס״ד

* 9152חיפוי קירות 

חיפוי קירות

חיפוי קירות לאמבטיה הוא דבר הכרחי על מנת לשמור על הקירות בתנאים של לחות גבוהה, אדי מקלחת חמים, וכן על מנת למנוע היווצרות של עובש על קירות מסויידים. את החיפוי ניתן לבצע במגוון רחב של עיצובים, תצורות וחומרי גלם, אם כי החיפוי הפופולארי והשכיח ביותר הוא חיפוי קרמיקה לאמבטיה, אותו ניתן להזמין במגוון רחב של עיצוב, מידות ומרקמים. יחד עם זאת, ניתן לבצע חיפוי קרמיקה לאמבטיה גם באמצעות לוחות זכוכית, ואפילו חיפוי עץ לחדר האמבטיה, אם כי חיפוי מסוג זה דורש עבודת תחזוקה רבה על מנת להגן על העץ בתנאי חדר האמבטיה.


פריט העיצוב החשוב ביותר בחדר האמבטיה


חיפוי קרמיקה לאמבטיה הוא חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של חדר האמבטיה, ולמעשה מדובר בפריט העיצוב החשוב ביותר בחדר זה, שכן זה הוא הפריט בעל שטח הפנים הגדול ביותר מכל המשטחים בחדר האמבטיה, ולכן השפעתו על האווירה הכוללת, על תחושת הניקיון, על סגנון העיצוב וכדומה, היא המשמעותית ביותר, ואף משמעותית יותר מזו של הרצפה.


התייחסות לשורה של פרמטרים עיצוביים ופונקציונליים


חיפוי מוצלח של הקרמיקה בחדר האמבטיה צריך להביא לידי ביטוי שורה של פרמטרים חשובים כמו תחושת הניקיון והטוהר של חדר האמבטיה, החיבור לפריטים והאביזרים האחרים המותקנים בחדר האמבטיה, עמידות החיפוי בתנאי חדר האמבטיה, ההתאמה לרמת התאורה הטבעית והמלאכותית בחדר האמבטיה וכדומה. איש מקצוע יוכל לסייע לכם לקבל החלטות חכמות סביב כל הפרמטרים הללו.

בניית אתרים 2all